Styrelsen 2016-17

Från vänster: Carl Sandin, Bildbyrån, Lars Folkesson, NSD, Ulf Niklasson, GP, Nicolinn Nilsson, Expressen, Lena Sundqvist, TV4/CMore, Lisa Edwinsson, DN, Daniel Rooth, HD, Bo Fuhrman, frilans. Saknas på bilden: Berndt Rosqvist, frilans. Foto: Niklas Larsson

Från vänster: Carl Sandin, Bildbyrån, Lars Folkesson, NSD, Ulf Niklasson, GP, Nicolinn Nilsson, Expressen, Lena Sundqvist, TV4/CMore, Lisa Edwinsson, DN, Daniel Rooth, HD, Bo Fuhrman, frilans.
Saknas på bilden: Berndt Rosqvist, frilans.
Foto: Niklas Larsson

Ordförande:
Lisa Edwinsson
lisa.edwinsson@dn.se

Vice ordförande:
Ulf Niklasson
ulf.niklasson@gp.se

Kassör:
Berndt Rosqvist
svartrosa44@outlook.com

Sekreterare:
Lars Folkesson
lars.folkesson@nsd.se

Ledamöter:
Bo Fuhrman
bo.fuhrman@telia.com

Carl Sandin
carl@bildbyran.se

Nicolinn Nilsson
nicolinn.nilsson@expressen.se

Daniel Rooth
daniel.rooth@hd.se

Lena Sundqvist
lena.sundqvist@tv4.se